KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 6046313
nr 604 6313
Teckning
Signerad, Samer med renar, 36x42
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 12 oktober 2009
kl 19:42:04
100 kr
200 kr
450 kr
300 kr
400 kr
650 kr
550 kr
650 kr
700 kr